Hydratace je důležitá. To myslím fakt vážně. Když se mě někdo zeptá, co na pleť používám anebo jak se zbavit pupínků, řeknu, ať hodně pijí a pleť hydratují. Na pleti (alespoň na té mé) se odráží celý psychický stav a pokud jste fakt rozladění, zkuste tyto příznaky zmírnit alespoň tim, že pleť budete mít hydratovanou, ať už zevnitř nebo zvenku. Hezká pleť pak nepotřebuje žádný make up a to je určitě něco, co chceme každá. Značka FOREO nyní přišla s novým pomocníkem – UFO chytrou maskou, která hydrataci a regeneraci pleti pozvedla na úplně jiný level a stala se z ní superhrdina na ošetření pleti.

Pokaždé, když jsme s Diddie šly nakupovat a narazily jsme na značku FOREO, vždy nás zajímalo, jak jejich produkty fungují. Nejsou přece jenom úplně nejlevnější a nad koupí chvilku váháte. Jejich nejmladší přírůstek do rodiny, UFO chytrá maska, má právě šetřit váš čas (a peníze), co byste nechali na všech možných procedůrách v salónu. Díky jeho superschopnostem se aplikace masky stane zábavou, né povinností. Během už 90 vteřin můžete mít “full spa facial treatment“ a stává se tak díky světelné terapii top produktem v péči o pleť na doma. Umí totiž všechno tohle:

FOREO - UFO CHYTRÁ MASKA

FOREO - UFO CHYTRÁ MASKA

Hřeje, pulsuje, má v sobě zabudované LED světlo, které má pleť projasňovat, regenerovat, zpomalovat známky stárnutí a dokonce si můžete dopřát i Cryo terapii, která zmenšuje otoky – po party je to “must have“.

To je tak, když se korejští experti na masky dají dohromady se švédskou beauty technologií :).

Zatím nabízí FOREO k UFO jen dvě masky na obličej, denní Make My Day na hydrataci (odkaz zde) a noční Call It a Night pro regeneraci (zde), ale slibují jich vydat více. Lhala bych, kdybych řekla, že masky používám každý týden, jsem na tyhle beauty věci až moc líná, takže jsem si tuhle rychlovku moc užila a od Islandu jsem jí použila už několikrát. Stačí platýnko s maskou připnout na UFO, spojit s mobilní applikací, kde si zvolíte program, nalijete si prosecco a hned se maskujete jak v salónu. Jen s tim pohodlím, že nikam nemusíte dojíždět.

FOREO - UFO CHYTRÁ MASKA

FOREO - UFO CHYTRÁ MASKA

Přes jejich aplikaci si můžete navolit program, který k masce chcete, tím bude mít maska pokaždé trošku jiné účinky. Díky UFO pulsování a termo efektu se póry roztáhnou a do pleti se dostane více aktivních složek, maska bude účinější a pleť se lépe vyčistí. LED diody zas stimulují krevní cirkulaci a tím eliminují projevy stárnutí.

Za sebe dávám UFO palec nahoru, celý proces mě moc bavil, byl jiný než ostatní, rychlý, příjemný a tím, že vůbec nechodím na kosmetiku, jsem si UFO opravdu oblíbila. Pleť jsem měla hebkou, na pocit hydratovanou a co mě nejvíce dostalo bylo, že i když jsem masku aplikovala na čerstvě vyčištěnou pleť, tak LED světlo svým účinkem vytáhlo z hloubky pleti nečistoty, které se pak objevily na napuštěném polštářku od masky. A i když je prvotní investice větší, masky vás pak vyjdou “na hubičku“. V balení jich je sedm a na notinu je seženete za 270,- (tolik většinou stojí jedna sheet maska).

Už jste někdo vyzkoušeli UFO nebo jiný produkt od FOREO? Jaké máte zkušenosti?

Pokud byste je chtěli vyzkoušet na vlastní kůži, podívejte se na Notino.

FOREO - UFO CHYTRÁ MASKA

FOREO - UFO CHYTRÁ MASKA

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..