Za týden vánoce, tak proč se už teď nezačít pomalu připravovat, já tyhle přípravy miluju. Několikrát si natrénuju make up, vlasy, milionkrát se převlíknu, abych věděla, co si vemu na sebe…. A stejně pak zjistim, že obyčejné, dobře padnoucí jeany s trikem jsou nejlepší. Klasik já. My tentokrát budeme vánoce trávit úplně jinak než jsme do teď kdy slavili. Mamka se rozhodla, že na Štědrý den pozveme všechny babičky a tetu k nám domů. Nejsem moc toho fanoušek, ale aspoň to “budeme mít za sebou“ (nejsme moc na rodinné sešlosti :D) a zbytek svátků bude v klidu. Doma Štědrý den bereme tochu slavnostněji a vždy se dlouho připravujeme… A letos to bude o to slavnostnější, když budeme všichni takhle spolu. Co jsem si tedy zatím připravila? Šaty (k sehnání zde a jsou ve slevě) anebo triko&sako, pomůžete mi s výběrem?

Elite Bloggers – Content Marketing

pc181784

Když jsem tedy dostala nabídku na kampaň s Bellisimou a jejich krepovačku, vůbec jsem se tomu nebránila, protože jsem si jí přála dlouho. Z jednoho jedinýho důvodu, nakrepatěný vlasy to nebyly. V těch bych vypadala jak pudlík, ale slyšela jsem, že se s ní dá krásně udělat objem. Tak proč to nezkusit?

Vlasy jsem si rozčesala, rozdělila na půl a horní část, hned u kořínků nakrepatěla (u každoho pramene “jednou“ zmáčkla krepovačku). Nejhornější řadu vlasů jsem nechala být, krásně zakryla nakrepatěné vlasy, nic byste nepoznali a bylo. Vlasy jsem už dále nerozčesávala a výsledek byl více než překvapující.

pc181785

Mé očekávání to splnilo a jsem moc mile překvapena. Vy se už můžete podívat na výsledek. Vlasy před krepatěním jsem měla dost splihlé a mdlé (totální badhair day). Na živo je výsledek daleko více vidět + nakrepatění dalo mým vlasům strukturu, kterou ve vlasech více než zbožňuji a narozdíl od tupírování jsem vlasy měla na dotek stále příjemné.

pc181852

Druhý den ráno jsem si je ještě navlnila a zvolila jiný outfit, do čeho se mám v sobotu teda navlíknout? :))

Hezkou adventní neděli,

Domi

 

pc181850

pc181832

 

14 komentářů

  1. Teda to je zajímavý! Vůbec neni poznat, že máš vlasy nakrepovaný! 🙂 Vlnky jsou krásný.. A co se týče outfitu, tak výběr je docela těžký, protože ti sluší oboje, ale možná za mě víc ta kombinace se sakem! Jinak si užijte Vánoce s celou rodinkou! 🙂

  2. Juu Domi oba outfity ti moc sluší, ale asi se taky přikloním k saku – ta čistá bílá jak svítí, wow 😀 podle mě to bude nejlepší volba 🙂

  3. Simona Chludilová Reply

    Mně se tedy víc líbí ten outfit se sakem.:) ♥

  4. Rose Tascher Reply

    Ty šaty se mi nelíbí, takže rozhodně ten druhý 🙂 a krepovačku ti závidím, už pár let po ní taky toužím 😀

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..