Za týden vánoce, tak proč se už teď nezačít pomalu připravovat, já tyhle přípravy miluju. Několikrát si natrénuju make up, vlasy, milionkrát se převlíknu, abych věděla, co si vemu na sebe…. A stejně pak zjistim, že obyčejné, dobře padnoucí jeany s trikem jsou nejlepší. Klasik já. My tentokrát budeme vánoce trávit úplně jinak než jsme do teď kdy slavili. Mamka se rozhodla, že na Štědrý den pozveme všechny babičky a tetu k nám domů. Nejsem moc toho fanoušek, ale aspoň to “budeme mít za sebou“ (nejsme moc na rodinné sešlosti :D) a zbytek svátků bude v klidu. Doma Štědrý den bereme tochu slavnostněji a vždy se dlouho připravujeme… A letos to bude o to slavnostnější, když budeme všichni takhle spolu. Co jsem si tedy zatím připravila? Šaty (k sehnání zde a jsou ve slevě) anebo triko&sako, pomůžete mi s výběrem?

Elite Bloggers – Content Marketing

pc181784

Když jsem tedy dostala nabídku na kampaň s Bellisimou a jejich krepovačku, vůbec jsem se tomu nebránila, protože jsem si jí přála dlouho. Z jednoho jedinýho důvodu, nakrepatěný vlasy to nebyly. V těch bych vypadala jak pudlík, ale slyšela jsem, že se s ní dá krásně udělat objem. Tak proč to nezkusit?

Vlasy jsem si rozčesala, rozdělila na půl a horní část, hned u kořínků nakrepatěla (u každoho pramene “jednou“ zmáčkla krepovačku). Nejhornější řadu vlasů jsem nechala být, krásně zakryla nakrepatěné vlasy, nic byste nepoznali a bylo. Vlasy jsem už dále nerozčesávala a výsledek byl více než překvapující.

pc181785

Mé očekávání to splnilo a jsem moc mile překvapena. Vy se už můžete podívat na výsledek. Vlasy před krepatěním jsem měla dost splihlé a mdlé (totální badhair day). Na živo je výsledek daleko více vidět + nakrepatění dalo mým vlasům strukturu, kterou ve vlasech více než zbožňuji a narozdíl od tupírování jsem vlasy měla na dotek stále příjemné.

pc181852

Druhý den ráno jsem si je ještě navlnila a zvolila jiný outfit, do čeho se mám v sobotu teda navlíknout? :))

Hezkou adventní neděli,

Domi

 

pc181850

pc181832