Tohle o mně asi nevíte, ale já mám přímo úchylku na balzámy na rty. V každé kabelce nosím alespoň jeden a pokud si ho zapomenu, jsem schopná se obrátit zpátky domů anebo si ve městě koupit další. Můžete si tedy být jisti, že jsem odborník a mám vyzkoušené snad všechny balzámy na trhu. Asi vás ani nepřekvapí, že mezi moje nejoblíbenjěíš partří právě EOS, ne, nevyhnul se mi tento trend a ano, propadla jsem mu taky.

Letos přišly s citrónovou a grepefruitovou novinkou a přidali do nich SPF 15 a 30, obsahují bambucké máslo, zvláčňující jojobový olej a vitamín E, jsou voděodolné, což beru velmi pozitivně. Balzám mi na rtech vydrží daleko déle než jejich ‘’normální’’ a crossfit anebo pobyt u moře pro něj neni žádnou výzvou. Jeden mi tedy nesmí chybět ani v tašce do gymu.


V týdnu, než jsem odjela na Colours, jsme jeli tenhle workout a říkám vám, bylo to odporně nechutný, ale božsky skvělý zároveň a všem doporučuju si ho alespoň zkusit.

Time cap (čas na splnění) byl 20 minut a jelo se:

100 doubleunders anebo 300 singleunders přes švihadlo

50 hand stand push ups (anebo shoulder press s osou)

25 cleans

50 shybů na hrazdě

100 doubleunders anebo single unders

Byl to první WOD, který jsem na CF nedodělala a jsem z toho tak naštvaná, že až natrénuju doubleunders, tak si ho dám znova, protože to prostě nejde, chyběl mi kousíček! A když jsme ještě u toho cvičení, vsadilajsem se s kamarádem o 500 angličáků, kdo dojde chůzí na rukou dál. Máme měsíc na natrénování a už se nemůžu dočkat, jak to dopadne. Vše zdokumentuju, i těch 500 burpees. Máte se na co těšit. Haha. Držte mi palce!

Napište mi do komentářů, zda jsem vás alespoň už trošku přesvědčila na Crossfit anebo, který EOS je váš nejoblíbenější, bduu se těšit!

Domi

2 komentáře

  1. Já jsem taky milovník balzámů na rty! Ale upřímně mě tedy EOS nevyhovuje, protože mi vysušuje rty :/ Naopak jsem propadla Babylipsům, které mám hrozně ráda, ale nejradši mám asi Balea balzámy – jsou levné a svůj účel splňují 🙂 Crossfit zní fakt super a držím palce v dalším cvičení, jsi super, že to takhle dáváš, já už bych byla mrtvá 😀
    Petra | http://www.mygoldenmind.blogspot.cz

  2. Jana Majerska Reply

    Prosím, můžeš přeložit ty názvy cviků? Já je vůbec neznám, jo jasně můžu si to najít, ale bylo by to hned pohodlnější při čtení toho bezva článku 🙂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..