Pamatuju si den, kdy slečna make up artistka na jedno focení mojí mladší sis namalovala, učesala a my s mamí jí oblíkly. Mamka pak za mnou přišla se slovy, že se jí ségra rozplakala. Prý si nikdy nepřipada takhle hezká. Jako každá holka má i ona problém se svým seběvědomím. Jedna chce větší prsa, druhá upravit nos, další hustý vlasy. Uvědomujete si, že každá jsme krásná a tohle je úplně zbytečný!?

Každá jsme jedinečná a je naprosto zbytečný se furt s někým srovnávat. Úplně nesnáším, když někdo řekne o skupince holek, že TAHLE jedna konkrétní je nejkrásnější. OMG. Co to je?


Všechny jste krásné.


Jasně, taky mám někdy “ošklivý den“, nepřipadám si 100% confident a už vůbec ne, když se mám s holkama sejít, přijdou a vypadaj naprosto dokonale. Naučila jsem se ale s tím pracovat a nemyslet na to. Každá jsme úplně jiná a tím i svým způsobem kouzelná.

Elite Bloggers Content Marketing 

Navíc, my Češky máme výhodu. Jsme jedny z těch nejkrásnějších. Tájo, to platí i na tebe! Když jsem se jí ptala, co pro ní znamená krása, víte, co odpověděla? “To se ptáš tý špatný, haha“. Já si osobně myslím, že nenamalovaná (pokud není nepříjemná :D) je nejkrásnější, i když se prý líčí decentně, dělá to hlavně proto, aby zakryla pupínky a jiné nedostatky.


Furt se jí snažím vysvětlit, že hezká, vyčištěná pleť je základ. Několikrát jsem jí říkala, jak o ní pečovat a že micelárku nemůže používat dennodenně, ale jenom krátkodobě – na dovolené, aby si sebou nevozila x různých přípravků anebo pokud přijde v noci z party společensky unavená.


Stejně tak jsem jí vysvětlovala, že hezčí pleť bude mít, když se o sebe bude lépe starat zevnitř. Né jen dobré a vyvážené jídlo, ale dost udělá i psychická pohoda, po pár týdnech jsem to vzdala, Tála si prostě říct nedá, tímto vám tedy představuji největšího milovníka micelárky, Tála. Při tomto focení prohlásila, že konkrétně tahle od Astridu je asi nejlepší, kterou kdy použila, že je moc příjemná (takže nevyhrála nejlepší novinku roku 2017 jen tak ).

Osobně je nepoužívám, tak jsem musela k této spolupráci povolat ségru, která testovala za mě :).


Za ségru tedy Astrid Fresh Skin Micelárka (link here) velký thumb up a zde je pár mých tipů:

Vyčistěná čistá pleť je základ, nezapomínejte na to.

Hydratace zevnitř je důležitější než ta zvenčí = pít hodně vody!

Vyvážený jídelníček plný ovoce a zeleniny.

Úsměv je ten nejkrásnější make up = když záříme, jsme nejpřitažlivější.

Neupozorňujte, že máte pupínek, víte o něm většinou jenom vy a nikdo by si ho bez vašeho upozornění nikdy nevšiml :D.

Červená (nebo jiná výrazná rtěnka) skvěle zakryje kocovinu unavené oči.

Spánek.

Když se na sebe kouknete do zrcadla, řekněte si, upřímně od srdce, že jste krásné! (Protože jste.)


Pro více info můžete navštívit Astrid facebook anebo web (prolinky).

Se sis Vám posíláme pusu a přejeme hezkej den,

Dom&Nat