Menší beauty článek se soutěží o nové MAC produkty na obočí je tu :). Omlouvám se, že to tak trvalo, ale už čtvrtou hodinu promazávám fotky a stále jsem z toho nepřestala šílet. S nimi mi nefunguje počítač, je zcela zahlcen a ani se neptejte, kolik fotek tu mám, příšerný, znáte to taky?

První věcí, kterou bych začala je ta, že 19. června je den otců. Den matek nám je předhazován tak měsíc a půl dopředu ve všech obchodech, na každém rohu visí nějaká reklama, ať nezapomeneme a něco jim koupíme. Ale věděli jste, že i taťkové mají svůj svátek?

Proto Lush přišel se skvělou kolekcí určenou právě jím. Inspirovali se supermanem. V jeho barvách najdete celou tuto řadu, včetně dřevitého parfému a stejně výrazného, velmi jemného peelingu. Koukejte, jak pěna a bomba do koupele jsou roztomilé:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na podzim jsem měla možnost vyzkoušet přírodní kosmetiku BioAroma, hlavně jejich krémy Jsou směsí různých olejů, v jiných poměrech pro daný tip pleti. První jsem měla na hydrataci pro normální pleť (ze článku zde), pokožku jsem po více jak pěti měsících používání (ano, opravdu vydrží tak dlouho) měla krásně hydratovou, pevnou, nepotřebujíc nic jiného. Pak mi na chvilku došel a místo něho jsem používala klasicky kokosový olej. Než si na změnu pleť zvykla, chvilku jí trvalo, opupínkovala jsem se měla jsem jí velmi suchou. To se po pár dnech dalo hned do kupy. Teď jsem sáhla po krému na suchou pleť s citrusy, ta samá chvála patří i sem.

To, že jsou skvělé značí i to, že přítel nechtěl používat nic jiného než můj krém a po včerech mi ho kradl (hah), vždy když jsem se k němu večer přimazlila, tak jsem ho prokoukla, protože krémy specificky (hezky) voní.

Nanáší se na mokrou pleť a jen ve velmi malém množství. Krém se napojí na vodu, tím je zaručená hydratace a to, že vám vydrží tak dlouho.

P5210551

P5210555

NYX lesky/rtěnky zná snad každý. Zde mám na rtech Lingerie 04 a ta tmavší je číslo 10. Výdrž je stejná jako u podobných lesků, dokonce mi nejde dát dolů ničím jiným než kokosovým olejem, za tu cenu – 219,-? Must have. (takové lesky mají v jiných barvách i levnější – už mám vyhlídlé další – ups). Trošku mi ale vadí první nanášení, chvilku mi trvá, než se lesk chytí, vždy s tím bojuju i pocitově – není ze začátku tak příjemný, ale to vše opadne a pak už jen drží a drží.

Už se těším, až vyzkouším další, už mám na ně zálusk :).

P5200310

P5200315

P5200326

P5200332

P5200342

P5200347

Článek zakončím těmito MAC produkty na obočí:

Tužka Veluxe brow liner – Crayon Sourcils v odstínu Omega

Tužka  Veluxe brow liner – Crayon Sourcils v odstínu Brunette

“Pastelka“ Big brow pencil v odstínu Cork

 

P5200364

P5200359

P5200366

P5200374

 

Mějte se krásně a hezký pátek s víkendem,

Domča