Jak už to často bývá, nejen já, ale i mamka nebo kdokoliv z vás je k mnoha věcem skeptických, hlavně co se kosmetiky týče. Buďto se po přípravku osypete (u mě to vždycky stojí za to :D) anebo splní to, co se v reklamách říká. Znáte mé “bjúty“ recenze, stručné a krátké. Buď vyhovuje nebo nevyhovuje. Zde jsme se s mamí shodly obě dvě, že vyhovuje.

Elite Bloggers – Content Marketing

Tento měsíc pro vás testovala mamka Astrid krémy z řady Beauty Elixir, noční a denní. A je velmi mile překvapena. Splnil skoro vše, co slibuje. Jak začala zima, má velmi suchou pleť a bez krému nedá ani ránu. Ráno se probouzí s hydratovanou, nenapnutou pletí ( přiznejte se, kdo napnutou pleť taky nesnáši?). Je obohacen o složky na podporu tvorby kolagenu, tedy anti-aging a mamka při výběru krémů sáhne vždy po takovém. Používá ho pod make up a všimla si, že s jeho použitím jí tolik nevylezou vrásky  jako bez něj. Nedokonalosti sjednotí, a tak se s make upem lépe zachází, navíc moc příjemně voní a pleť je po něm příjemně hebká. Shodly jsme se, že za jejich cenu a že to je český produkt, skvělá práce!

Já si vzala do parády hedvábný čistící pleťový olej, protože se sama odličuji olejem už asi dva roky a nikdy bych už neměnila. Napumpuji si produkt do dlaní, zahřeji ho a pořádně vmasíruji do obličeje a očí. Jemně, ale pořádně. Olej krásně rozpustí veškeré složky, voděodolnou řasenku a i takové ty “neodličitelné“ rtěnky. Pak už jen setřu teplým namočeným ručníčkem. Pleť zůstane příjemná, netáhne a hlavně je pořádně vyčištěná, což chceme.

K naší recenzi to je dnes vše, teď tu pro vás mám soutěž o 3 balíčky produktů Astrid. Stačí, když mi do komentářů napíšete mail a krátkou větičku, kdy se cítíte nejkrásněji. Já pak vyberu 3 z vás, kterým balíček rozešleme.