Rtěnky zbožňuji. Jednoduše doladí jakýkoliv outfit anebo když máte kocovinu, unavené oči a bad hair day, výrazná rtěnka odvede od takového problému pozornost a vy si můžete být o trochu jistější.P8318015

Tímto heslem jsem se při výběru Urban Decay rtěnek neřídila, letos mě velmi baví “nudes“. Krom jedné – té červené – jsem zvolila pět různých tělových a nemohla se dočkat, až je všechny vyzkouším. Než se na ně vrhneme, zde mám pár svých osvědčených tipů, jak na ještě šťavnatě namalované rty, které vydrží.

P8317906


 

  1. Peeling. Žádná rtěnka nevypadá dobře na suchých, popraskaných rtech. Můžete použít nějaký speciální (LUSH) anebo stačí smíchat cukr s trochou medu.
  2. Báze – Nejenže vaše rty ochrání před vysušením, ale také vám rty krásně sjednotí, rtěnka se vám bude příjemněji nanášet a také lépe vypadat.
  3. Konturka – Můžete si díky ní pomoci k větším/plnějším rtům (jako Kylie) anebo také k tomu, že barva bude déle vypadat hezky. Konturovací tužkou ve stejném (nebo podobném) odstínu vyplním celé rty, až poté nanesu samotnou rtěnku.
  4. S prvním nanesením a vykreslením si vždy dávám největší práci, používám k doladění krajů plochý štěteček. Tím se dostanu do každého kraje a lépe se s barvou manipuluje. Když je poté třeba, jen rtěnkou přejedu rty.
  5. Matné rtěnky drží déle.
  6. Jakékoliv mastné jídlo vám rtěnku zničí – opatrně tedy.

Četla jsem v jedné studii, že muže nejvíce přitahují červené rtěnky. Pokud tedy na rande zvolíte červenou, budete mít větší šanci ;). Ve svém šuplíku jich mám hned několik, ale tuto sezónu se můžeme řídit “nude is the new black“, aspoň rtěnka nebude vypadat moc rozmazaně, až se necháte na chvilku unést :).

SOUTĚŽ: Chcete si také vyzkoušet pět odstínů nových Urban Decay Vice rtěnek? Stačí, když do komentáře napíšete, které přesně byste si přáli (můžete si je vybrat v mobilní aplikaci, kde si m§žete rovnou “vyzkoušet“ všech 100 odstínů link zde). Já za týden v neděli 2.10. vyberu jednu z vás, které rtěnky poputují domů. Výherkyni napíši mail.

Nezapomeňte na sebe připojit kontakt.

Těším se na váš výběr,

Domi

HHHHHH copy JIJIJI copy