[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Ahoj, jmenuju se Domča … a v offline životě jsem performer. Mám specifický humor, který stále nevim, jak v článcích předat, aby věci vyzněly tak, jak mají. Což je takhle v písmenkách pro mě dost náročný, ale k tomu mám instagram stories a youtube kanál, kde mi to jde o malilililičko líp a vy tak můžete mít kompletní pohled na to, kdo jsem. Když jsme u toho, jsem taky trošku a dost drama queen a když je třeba, dokážu se (krom politiky) bavit o všem.

Mám hlad 24/7 a žiji pro jídlo. Karamelu. Cestování. A hlavně ty, na kterých mi záleží.

Blog se za posledních pár let změnil o 180°. Stále tu ale (jen v jiné formě) najdete moje (ne)šťastný příběhy ze života, recepty, tipy kam na jídlo, jaké místa na dovolených navštívit anebo kam přes víkend na chvilku pryč.

A na konec pár basic věcí. Je mi pětadvacet, mám vystudovaného bakaláře v obchodním právu. Pokračovat jsem se nerozhodla, protože jsem se chtěla vydat úplně jiným směrem a přišlo mi to zbytečné, tak držte palce, kam to dotáhnu. Od mala mě rodiče (krom děkování a zdravění) vedli ke všem možným sportům – od tenisu, přes tae kwondo, gymnastiku, až po moderní balet a scénický tanec, který jsem dělala závodně. No a teď? Moc neposedím (ani když jsem nemocná), sem tam vyhikuju malý kopec, ale hlavně po několika letech ve fitku jsem před rokem a půl přesedlala na crossfit, kde jsem se našla a chodím tam, kdykoliv to jde. Tuhle makačku ale kompenzuju tím, že jsem odborník v prokrastinaci. Až takový, že knížku o prokrastinaci mám rozečtenou přes tři roky.

Tohle je tedy kousek mě, s přibývajícím obsahem se toho dovíte určitě ještě víc. Budu se těšit na jakoukoliv zpětnou vazbu.

Pokud máte zájem se mnou spolupracovat, neváhejte a obraťte se na:

[email protected]

Budu se moc těšit,

Domi

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]