DO TEĎ JSEM SI MYSLELA, ŽE KREPOVAČKU NEPOCHVÁLÍM

Za týden vánoce, tak proč se už teď nezačít pomalu připravovat, já tyhle přípravy miluju. Několikrát si natrénuju make up, vlasy, milionkrát se převlíknu, abych věděla, co si vemu na sebe…. A stejně pak zjistim, že obyčejné, dobře padnoucí jeany s trikem jsou nejlepší. Klasik já. My tentokrát budeme vánoce trávit úplně jinak než jsme do teď kdy slavili. Mamka se rozhodla, že na Štědrý den pozveme všechny babičky a tetu k nám domů. Nejsem moc toho fanoušek, ale aspoň to ”budeme mít za sebou” (nejsme moc na rodinné sešlosti :D) a zbytek svátků bude v klidu. Doma Štědrý den bereme tochu slavnostněji a vždy se dlouho připravujeme… A letos to bude o to slavnostnější, když budeme všichni takhle spolu. Co jsem si tedy zatím připravila? Šaty (k sehnání zde a jsou ve slevě) anebo triko&sako, pomůžete mi s výběrem?

Elite Bloggers – Content Marketing

pc181784

Když jsem tedy dostala nabídku na kampaň s Bellisimou a jejich krepovačku, vůbec jsem se tomu nebránila, protože jsem si jí přála dlouho. Z jednoho jedinýho důvodu, nakrepatěný vlasy to nebyly. V těch bych vypadala jak pudlík, ale slyšela jsem, že se s ní dá krásně udělat objem. Tak proč to nezkusit?

Vlasy jsem si rozčesala, rozdělila na půl a horní část, hned u kořínků nakrepatěla (u každoho pramene ”jednou” zmáčkla krepovačku). Nejhornější řadu vlasů jsem nechala být, krásně zakryla nakrepatěné vlasy, nic byste nepoznali a bylo. Vlasy jsem už dále nerozčesávala a výsledek byl více než překvapující.

pc181785

Mé očekávání to splnilo a jsem moc mile překvapena. Vy se už můžete podívat na výsledek. Vlasy před krepatěním jsem měla dost splihlé a mdlé (totální badhair day). Na živo je výsledek daleko více vidět + nakrepatění dalo mým vlasům strukturu, kterou ve vlasech více než zbožňuji a narozdíl od tupírování jsem vlasy měla na dotek stále příjemné.

pc181852

Druhý den ráno jsem si je ještě navlnila a zvolila jiný outfit, do čeho se mám v sobotu teda navlíknout? :))

Hezkou adventní neděli,

Domi

 

pc181850

pc181832