CHORVATSKO, FLÁKÁNÍ SE A OPALOVÁNÍ, NEEDED

Ahoj všichni! Pokud jste dnes stejně líní něco číst jako já, tak je tu něco pro vás! Dnes vám přináším fotkový článek z naší holčičí dovolený v Chorvatsku, kam jsem jela s mamkou a ségrou. Ani si nepamatuju, kdy jsme spolu jely takhle naposled.. Už vim! Po maturitě do Barcelony a to jsme Tálu ještě musely přemlouvat, aby vůbec jela. Taky to nechápu :D. Doma jsme to teď měly hektický, tak se tady jen flákáme (já teda už byla teda i na crossfitě), opalujeme, procházíme městem a zítra jedeme na výlet do Hvaru, kam mi to doporučilo mnoho z vás.

Užijte si fotky a dejte vědět do komentářů, jak se vám líbily, budu se těšit!


Včerejší #ZaHezkejZadek výšlap (úplněj schodovej ráj :D).

 

(Výhled z apartmánu <3 ).


Předem děkuji za všechny vaše komentáře, budu se na všechny moc těšit,

Užívejte a posílám sluníčko a teplo domů :),

Domi

 • Sandra Slusna

  Paaaani Domy, pokazde se prekonas s tema fotkama! Vypadate tak stastny, fakt moc vam to vsude slusi, hlavne ty fotky v plavkach jsou uplne top, dokonaly!!! Do Splitu a Hvaru se tento podzim taky chystame a se nemuzu dockat, vypada to tam fakt bozsky a i kdyz to tam uz dobre znam, tak se tam pokazde rada vracim!
  Sandra

 • Veru K.

  Super fotečky. Vypadá to, že si tu holčičí jízdu užíváte! 🙂 Ty fotky s mořem v pozadí jsou uplně dechberoucí! A výhled máte taky krásnej, tak si to užijte! :))

 • Dokonalý fotky <3

 • Vendula Kupková

  Ségra je taková princezna, jak ty! A mamka je taky kočka. 🙂

 • Tina

  Krásné fotkyDomi, úplně z tebe číší ta radost <3
  Měj se hezky,
  Tina
  http://www.tinasmerdova.blogspot.com