URBAN HOUSE ASI NIE

Sedím na mandlovym kafi & filtru & kus kusu v Urban House v Bratislavě a nevim, zda brečet nebo se smát. S příchodem mě tu nikdo nepozdravil, obsluha se tu tváří jak kdyby chlapci byli nejdůležitější na světě a že jim kazim jejich ”skvělý” životy. To vám kavárna může být sebe hezčí, nejmilejší a nejkrásnější, ale pokud narazím na takovou obsluhu, mizím a už se nevracím. Toto ale v Pražském Coffee Roomu, kam pravidelně chodím a kde jsem mimo jiné byla i včera s Danem na obědě, nestane.


Takže. Here I am, nešťastná a asi se tu každou chvílí počůrám. Taky nesnášíte, když sedíte v kavárně sami, máte na stole kupu věcí a najednou se vám začne chtít na záchod a nezbývá vám nic jinýho než počítač zabalit, vše si vzít na toaletu a pak to vše zase vybalit? Ano, přesně to se mi stalo :D.

Tak já jdu rychle zaplatit, na oběd a užívat Bratislavu, ahoj 🙂


Kabát, kalhoty, košile – Zara / Tenisky – Stradivarius / Brýle – Aldo / Kabelka – Chloe


 • Sandra Slusna

  Super fotky Domi, outfit ti moc slusi. Ty dziny a kabelku bych brala okamzite. <3
  Ja mam teda Urban House rada a pokazde ta obsluha byla docela v pohode, ale je dobry slyset i jiny nazory. Maji za to nejlepsi avokadovej chleba a moc dobry chai latte! 🙂

  http://shineoffashion.com

 • Ehm… tiež do Urban House nerada chodím… 🙂 ale outfit je super.

  http://www.flungoutofspace.com

 • JORIES BLOG

  Taky nesnáším načupřenou obsluhu! Hlavně v obchodech s oblečením! To je fakt děs! To mám vždycky s tou chutí si tam nic nekoupit!
  Outfit je úžasný! Moc se mi líbí ten kabátek a kabelka! ♥♥♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

 • Dominika Šubertová

  Bratislava rozhodne ponúka oveľa lepšie kaviarničky a reštaurácie s milou obsluhou ako “slávny” Urban House 🙂

 • Popravde, nechodím rada do Bratislavy. Neviem či je to len moje nešťastie, ale ja vždy VŽDY natrafím na takú nepríjemnú obsluhu. 🙁 A mrzí ma to, že to tak je. Tým si dosť kazíme povesť a odháňame turistov.
  Ale dúfam, že si aj napriek tomu mala pekný deň.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/