BRALETTE&PJ’s

Akorát sedíme s Gábi na snídani a plánujeme, kam ještě dneska v Paříži jít. Upřímně? Jsem fakt ráda, že jsem tu byla před Vánoci a dala si ”takové to povinné turistické kolečko”, Gábi totiž chce furt nakupovat (což naprosto chápu, tady jsou totiž přesně ty značky, které obě známe jen online a chceme si je užít) a já jsem do toho ”nucena” taky. Bereme to tu obě jako takové inspirativní fashion březnové okénko. A kdybyste viděli tu street fashion?! Kam se hrabe českej fashion week. Všichni nenuceně vytuněný, elegantní..  ale moc hezky.. tak pařížsky, vždycky to rozbijou dokonalejma bílejma teniskama.. A to jste neviděli ty chlapy tady. V Praze chodíte celej den, nikdo nikde a tady, přísahám, narazíte na jednoho a za rohem na vás čeká další a pak další. 


Teď trochu mimo téma, protože mám tyto fotky: před odjezdem jsem si stihla vyzvednout nějaké věci ze zootu, včetně týhle boží bralettky a pyžama, po kterym jsem pokukovala asi měsíc. Je to moje první vůbec hezký pyžamo, který vlastnim (ups) a určitě nejsem jediná… Taky spíte ve vytahaných (reklamních) tričkách a ještě vytahanějších kalhotech?

 

Mějte se přenádherně, my jdeme vyšlapnout Eiffelovku! 🙂

 • Barbora. ko

  Ahoj Domi tady seš tááák krásná :)) a mužu se jen prosim zeptat od kud máš ty bozí řetízky? 🙂

  • Dominika Poklu

   Děkuju! 🙂 Jeden je z Nakd.com a druhý ze zootu. V novym outfitovym článku mám na něj odkaz 🙂

 • Simona Chludilová

  Jsi neskutečně nádherná. ♥ 🙂 Ta bralletka je neskutečně boží, ale asi si spíš teď koupím věci, co fakt potřebuju, než tuhle dokonalou věc.

  • Dominika Poklu

   Děkuju moc! 🙂

 • Valentina Gonosová

  nedávno jsem měla to štěstí nakupovat ve victorias secret outletu a musím říct, že jestli něco holka musí mít (krom hezkýho spodního prádla), tak minimálně jedno fakt pořádný hezký a pohodlný pyžamo, udělalo mi fakt radost a vždycky se cítím hrozně hezky když si ho beru :))

  • Dominika Poklu

   No tak VS je úplná láska <3.

 • Karolína Berešová

  Áchjo, Domi, je mi tak líto, že jsi nucena do toho nakupování :((( 😀 K těm pyžamům – vždycky nakonec spím v nějakém stoletém triku, je to marný 😀 Vypadáš skvěle! <3

 • Sandra Slusna

  OMG, ja to tak milujuuuuuu! Ta bralette je naprosto bozi, momentalne nenosim jiny spodni pradlo a naprosto jsem se do ni zamilovala!!! Jinak vam preju krasnej cas v Parizi, tesim se na fotky a uz jsem zvedava, jak moc se tou modou inspirujes na prazskej fashion week!
  Sandra / http://shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

 • Bralettky jsou moje velká závislost. A pyžama jak by smet. 🙂 Paříž závidím, ta mě ještě v budoucnu čeká, ale slyšela jsem že je předražená, špinavá a smrdí, tak radši nic neočekávám. 😀

 • Wow, tá braletka je naozaj prekrásna 🙂

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/