DAY 3 – NALU BOWLS, SEMINYAK, BALI (foodie tip)

Ditta mě s Nalu Bowls seznámila už tak před rokem a když mi toto místo ukazovala poprvé, první věc, co jsem udělala bylo, že jsem vlezla do kuchyně a šla si udělat jim podobnou mističku. Že se tady rok na to objevím.. Kdo by to byl řekl :).

V neděli ráno jsme se přestěhovaly z velmi tichého Seranganu do živého Seminyaku, přesněji do Ramada Encore hotelu. Přijely jsme ráno po desáté, ujala se nás velmi milá slečna, se vším seznámila a vysvětlila, že náš pokoj ještě není hotový, na druhou hodinu ale bude a že nás upgradovali do lepšího pokoje. (dě-ku-je-me). Od rána jsme nic moc nejedly, v břichu nám kručelo jako blázen, tak jsme si objednaly taxíka (na kterýho jsme čekaly 3/4 hodiny), se kterým jsme byly během chvilky v Nalu Bowls, který byl v dalším patře spojen s Shelter bistrem. kkkk

 

pa162657

pa162655

pa162653

pa162617

pa162621

pa162622

pa162624

pa162628


Vyšly jsme po schodech, sedly si a během chvilky na nás padly už ty správný ”Bali vibes”. To místo bylo přenádherný. Hlavně jsme byly free a byly jsme srašně šťastný.

Jen jsme se na sebe usmívaly. Jako vážně.


Po chvilce euforie jsme si objednaly: Snídaňové burrito (které bylo naprosto dokonalý) a dvě smoothie bowl, Ditta hodně ovocnou a já jednu alá ”Piňa Colada”. Kam se hrabou moje smoothie bowls! Tohle bylo nebe v puse. Byla s banány, mangem, ananasem, sušeným kokosem, kokosovou vodou, kokosovou dužinou z mladého kokosu a hromadou domácí granoly.

pa162634

pa162638

pa162642

pa162643

pa162644

pa162645

Spokojený a nejezený jsme se chvilku prošly městem, koupily SIMku do mobilu a vrátily na hotel. Dittě stále nebylo dobře, tak zůstala na pokoji a já si šla lehnout k bazénu, kde jsem vstřebala vše, co bylo za ty dva předešlé dny potřeba a alespoň si zaplavala.

Večer jsme se sešly s Klári a jejím přítelem, kteří se sem nedávno přistěhovali, pomohli nám se zapůjčením motorky a zašli s námi na večeři do Earth Café.

pa162667

We are happy,

d&d

 • Sandra Slusna

  Tak Nalu Bowls vypada naprosto bozsky!!! Takovy smoothie bowl by mi ted momentalne fakt prospela! Mmmmmh, mmmmh, mmmmh, trikrat za vsechno, vsechny tri veci vypadaji neskutecne!!! Sama vim, ze je hodne vegansky ´ch youtuberek z tehle exotickych zemi, takze pro vas to tam musi byt raj na zemi!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

 • Vyzerá to tam úžasne. Krásne fotky.

  SlavikStories
  Čítanie je sexy

  • Dominika Poklu

   Děkuji !)

 • Lucka Štirská

  Ty fotky jsou dokonalý, moc ráda tě sleduji i na ig a úplně šíříš pozitivní energii, což je skvělý! 🙂
  http://www.lucastirska.blogspot.cz

  • Dominika Poklu

   Děkujuu <3

 • Krásné fotky, úplně mám chuť zmizet z tohoto pochmurného počasí někam za sluníčkem 🙂

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2016/09/beauty-box-marie-claire-lookfantastic.html

  • Dominika Poklu

   Zabookovat, koupit a letet!)))

 • Simona Chludilová

  Tolik pozitivní energie z těch fotek! 🙂
  Jen ať je ta dovolená dál super.:)

  • Dominika Poklu

   Děkujeme 🙂

 • Jee, Nalu Bowls a Earth Café <3 Určitě zkuste i Organic Café, jídlo tam je neskutečný 🙂

  http://marketafrank.com

  • Dominika Poklu

   Týjo, tak jsme v Organic Café byly a za nás obrovský zklamání.. Pití, smoothie bowl a interier pecka, ale pak přišel salát a za 70k nam přinesli takovej mini salát, kterej nedostaneš ani v čr, chutove spatnej, totalne rozvarena quinoa…. No za nás nee. Což nás dooost mrzelo 🙁