BIRDS ON MY DRESS

Ahoj a krásnou sobotu :).

Včera jsme se s Brixi spontánně rozhodly, že nebudeme v Praze v tom horku a že se pojedeme koupat. Nastala chvilka rozhodování. Nevěděly jsme, kam se vydat. U nás na chatě ještě bazén není a doma ho nemáme. Přetočíme hodinu dohadování do doby, kdy jsme zabalené, sedíme v autě směr Liberec a zpíváme si písničky (u mě to jako zpěv nezní).

P7042046

Dvě hodiny jízdy utekly jak nic (+dvě kolony narychlo nákup) a stály jsme u Nikči před bytem s původními plány, jak se vykoupeme, opálíme a ugrilujem. V krátkém overalu a šatičkách jsme při čekání u dveří konstatovaly, že tu zas takový teplo není. Sluníčko bylo zalezlé pod mrakem a já toužila po dlouhých kalhotech a teniskách.

Dvě hodiny na to se přes Liberec prohnala taková bouřka, že jsme plány zrušily a skončily s talířem jídla u filmu ”Me before you”. Připravila jsem Nikču na to, ať si připraví kapesníčky. I po druhé, co jsem film viděla, mi ukáply slzy. Nikča se na konci na mě podívala a řekla ”Mě takový filmy málokdy rozbrečí, vlastně skoro nikdy… Tohle jsem nečekala”.

Tak to vše k našemu malému výletu, už jsme zase zpátky v Praze.

Jdu za holkama na vegan piknik, tak se potkáme třeba tam,

Pa a krásnou sobotu,
Domi


Dress – Mango (here) / Lipstick – Nars – Dragon girl / Earrings – H&M


P7042046

P7042043

P7042041

P7042035

P7042034

 

 • Takéto spontánne výlety sú najlepšie. A film chcem moc vidieť, počula som o ňom skvelé veci.
  Krásne šaty a ten červený rúž ti veľmi pristane.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

 • Andrea Mokrejšová

  Důležité je, že jste si užily fajn chvíle. To mám nejradši, když sice plány padnou, ale náhradní program je taky skvělý! 🙂 Moc ti to v šatech sluší 🙂

 • Sandra Slusna

  Moc moc krasny outfit a je mi to moc lito, ze vase plany nevisli! Ale stejnak jste si urcite uzily cas spolu, to ti verim! 😀 Skoda, ze jsem nemohla prijit na vegan piknik, to by bylo skvely, musela tam byt vazne super atmoska a vynikajici jidlo! 😀 Ty saty jsou bomba a moc ti slusi! 😀
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com/
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

 • Viktorie

  Ty šaty ti vážně moc sluší, knížku Me Before You jsem tedka četla na dovolené a je to snad ta nejhezčí kniha, co jsem kdy četla. Jsem zvědavá na film. Užívej si sluníčka!

  http://viktoriesdiary.blogspot.cz/

 • Nikola Braxatorisová

  <3

 • Petra Bartáková

  Ty šaty vypadají skvěle!

  http://www.petrabartakova.blogspot.cz