FLORAL TOP

Ahoj ahoj ahoj! Dneska jen takhle rychle, protože nestíhám. A víte proč? Protože jsem začala koukat na youtube, bez kterého jsem normálně do teď fungovala. Nic jsem nepotřebovala, nikam jsem nechtěla moc jezdit, vše bylo jednoduší. To je takovej žrout času, že to snad ani není možný. Díky tomu teď absolutně nezvládám tíme managment, vždy se do toho tak zakoukám a to, co jsem vám slíbila, že udělám, nikdy neudělám :D. Tímto se předem moc omlouvám a zapracuji na tom.

 

Pusu a užívejte víkend,

Domi


Top – American Apparel (old) / Shorts, Bag – Zara (similar shorts) / Earrings, Rings – H&M / Watch – Marc Jacobs / Shoes – Toms


hblhb

 

P7011720

P7011730

P7011731

P7011739

 

 • Áno, súhlasím s tebou, youtube vie byť niekedy dobrým žrútom času 😀 Niekedy som tak sama na seba nahnevaná, keď strávim veľa času pozeraním videí.
  Outfit je moc pekný a na fotkách ti to nesmierne pristane 🙂

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

 • Maru

  Youtube je šílenost! A to už koukám na videa jen ve 2x zrychlené verzi a vždy se u toho snažím dělat něco jiného, ale jediné, co se teď zlepšilo, je frakvence čištění štětců a plánování výletů 😀
  Jinak ty kraťásky jsou super! 🙂 Máš skvělý nohy!

 • Sandra Slusna

  Krásný top a kratasky k tomu ladí uzasne! Moc moc ti to slusi a jsou to vázne nádherné fotky! S youtube jsem se už zlepšila a někdy třeba píšu článek na počítači a youtube mi běží vedle na iPadu! 🙂 Haha, ale docela to funguje!
  S láskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com/?m=1
  https://www.instagram.com/sandraslusna/