LUNCH TIP:DHABA BEAS

Dhaba Beas. Není to žádné fancy insta friendly bistro v Karlíně, ale indické vegetariánské/veganské bistro v samém centru Prahy (ul. Vladislavova, za Quadriem, mají více poboček), které stojí za návštěvu, pokud půjdete kolem. Nenechte se přemluvit tím, jak jídlo a interiér vypadá, vše je tam velmi jednoduše zařízeno. Interiér dohání to, za čím jste sem přišli. Jídlo. To je zde naprostá pecka, pravidelně sem chodím už dlouho, za rohem chodím do školy. 

Kdybyste se mě zeptali, jaká kuchyně je moje nejoblíbenější, bez přemýšlení řeknu “ta asijská”. Pak už je jedno, o jakou oblast jde. V Dhabě, jak už název napovídá vaří Indii. Jednoduchou, “nechemickou” kuchyni a to přesně vyhledávám.

Na cedulkách pokrmů se dovíte, jaké ingredience byly použity. Za to mají ode mě velké plus, nemusím se hloupě ptát a přesně vím, z čeho se pokrm skládá. Další plus mají za kohoutkovou vodu v karafě na každém stole.

Cena 20,90 Kč za 100g je za mě naprosto v pořádku. Při mé poslední návštěvě jsme s Dittou měla štěstí – přišly jsme v ”happy hour” (hodinu před zavíračkou), vše bylo se slevou 40%.

Mějte se krásně,

Vaše Domi

P6261305

P6261307

P6261308

P6261295

P6261296

P6261309

P6261298

P6261300

P6261304

P6261303

 • Maru

  Dhaba je úžasná! I z pohledu “masožravce” bych tam jedla denně 😀 Taky tam s kamarádkou často chodíme z práce 🙂 Největší plus je asi voda na stolech, to je prostě úžasný 🙂 a taky sladká kaše s vanilkovým přelivem, kterou bych měla omezit 😀

 • Sandra Slusna

  To vypada uzasne! Miluju vegetariansky i vegansky jidlo i kdyz tak nejim porad! Ale kdyz bydlis na vesnici a jses bez auta tak to neni tak jednoduchy se dostat do dobre restaurace! Ale jak uz jednou ve Vidni jsem, tak projim celej den! Haha 😀 Dhaba vypada fakt dobre a prijde mi hodne prakticky a zaroven smesny jak jidlo servirujou! Jak se nekdy dostanu do Ceska a do Prahy, tak asi sezeru celou Prahu!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com/
  https://www.instagram.com/sandraslusna/