LONG SHIRT

Ahoj! Tak bolesti hlavy jsou už daleko lepší. Aby ne, další zkouška za mnou, už se nemůžu dočkat pátku – tak moc jsem se na něj netěšila už dlouho! Celý víkend mám plný plánů – zítra nějaké nákupy, oběd v Le Burgeru na DBLOG vegan burger (konečně!), v sobotu Raw Fest, Color Run (kdo taky dorazí?) a v neděli s mamkou na Food Blog Market, kde budeme prodávat její mňamky. Můžete se těšit na mojí nejoblíbenější kokosovou sticky rice s mangem (tu vám sním dřív, než dojedeme na místo-haha), křehký koláč s jahodami&rebarborou, čokoládové cupcakes, lemon pie a salát s cous cousem, pečenými broskvemi a sýrem.. Už teď se na vás moc těšíme.

Jinak dnes jsme s Danem zašli po zkoušce & rychlé večeři na hrad a rovnou u toho cvakli pár fotek outfitu. Tuto košili jsem tetě ukradla na Bloges Marketu a zamilovala jsem se do ní. Cítím se v ní strašně ”svá”. K tomu nové sandálky, které mi prodřely nohy (klasika) a mojí takovou ”neverfullku”, kam se mi vejde snad cokoliv – jídlo, počítač, láhev s vodou a milion zbytečností, které se mi zamotají mezi nabíječkami.

Tak se vidíme o víkendu, pa 🙂


 

Shirt/Earrings – H&M (similar) / Leggings – Top shop / Shoes, Sunnies – Aldo / Bag – Tommy Hilfier (here) / Watch – Komono (here)

P6021860-2

P6021766-2

P6021760-2

P6021757-2

jju

P6021754-2

P6021750-2

P6021731-2

Untitled

 

 • Terezie Najserova

  Jéé, Domi 🙂 To je super článek! Krásné fotky, krásná slova a krásné plány na víkend :)) Jestli to bude jenom trochu možné, tak za tebou a za mamčou o víkendu i s přítelem dorazím! Zítra ráno nasedám na vlak a v 10 dopoledne už jsem v Praze! Nejsi jediná, kdo se na tenhle víkend tak strašně moc těšil! 🙂 Nemůžu se ho dočkat! <3 Krásnou dobrou noc a hezký pátek! 🙂 Terka
  :PS: Na ten tvůj burger a od Terky z Tereza in Oslo se s přítelem o víkendu taky chystáme a já se moc těším až oba ochutnám! :))

  • Katka

   Blogerské burgery mají, obávám se, jen ve všední den 14-18

   • Terezie Najserova

    Díky Katko za informaci, to jsem vůbec netušila 🙂

 • Sandra Slusna

  Jeee Domi, to je skoda ze vsechny takovy suprovy akce propasnu protoze bydlim tak daleko, a i tvuj burger bych moc rada ochutnala 🙁 Ale treba to nekdy vyjde, a ten tvuj outfit je suprovej 😀 Mam moc moc moc rada tvuj styl 😀
  http://www.shineoffashion.com/