NÁPLAVKA & PIZZA DATE

Dvě takové milé rande, na kterých jsme s přítelem v posledních dvou dnech byli. Když jsem klukům z fitka první večer řekla, že s nima do kina jít nejdu, že mám rande s Danem, tak jen vykulili oči a řekli ”randedyť jste spolu už dlouho”.

No a? Dyť je důležitý se sobě věnovat a vyhradit si čas. Chci se pro něj fintit tak dlouho, jak to půjde, je to přece strašně důležité – líbit se. A o co víc – trávit čas společně. Ale né, že budeme vedle sebe ležet v posteli a koukat do mobilů. Kvalitně. Povinně chodit na procházky a povídat si, mobily pryč. Na všechno zapomeňte a věnujte se sobě :).

První večer jsme byli konečně provětrat člun #romantikajakoblázen po Vltavě a druhý den v Ambiente na (geniálně výborný) pizze. Kupodivu mi po tý kupě lepku ani nebylo špatně, což jsem měla strach, po tý z Wine Foodu mi dvakrát dobře neni :/.


P5230806-2

P5230799-2

Když jsem fotila fotku výše, tak jsem se rozplácla na zem, nekecám. Myslela jsem si, že lavice, na které sedím, pokračuje, tak jsem se tak nadzvedla, že se poposunu, aby se mi ty pizzy na fotku vešly…. No, bohužel nepokračovala a já už ležela na zemi :D. Díky bohu to NIKDO neviděl. Doufám.

P5230793-2

P5230778-2

 • Terezie Najserova

  To je skvělý článek Domi! 🙂 Ta plavba v loďce a pizza vypadá výborně! Určitě s přítelem brzy vyzkouším :)) Krásný den přeji 🙂 Terka

 • Oooo, tá plavba (: to muselo byť úžasné (:

  Lifestyle & beauty by Daniela

 • Sandra Slusna

  To musel byt překrásný den Domco! Moc vám to s přítelem sluší! 🙂
  http://www.shineoffashion.com

 • Time with beauty

  Tak ,,končící lavice´´ při focení mě pobavila 😀

 • Hana M.

  My chodíme na rande pořád, i když jsme už rok oficiálně svoji – tj. po svatbě 🙂 Myslím, že to je hodně důležitý.

 • Na vzťahu je potrebné stále pracovať, takže len robíte dobre, keď kvalitne trávite čas spolu. Len si to užívajte 🙂

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

 • Monika Vaníčková

  Randit by se mělo pořád, i po letech vztahu. Je to příjemné a romantické 🙂

  http://www.42stupnu.blogspot.cz