BLACK&WHITE&BEIGE

Ahoj! 🙂

Já nemůžu být víc jak nejšťastnější z toho nádhernýho počasí. Už ve čtvrtek jsem šla takto nalehko a včera dokonce už vytáhla i sukni! 🙂 A vlastně – já jsem se konečně za poslední týden dostala ze svý jarní špatný nálady a jsem tak nabitá energií a dobrou náladou, že to není ani možný (na to, že je zkouškový, to koukám :D)! A jak se mi to stalo?

Já ani vlastně nevim.. Vše přišlo v době, kdy jsem se od pátku do čtvrtka jen a furt učila na zkoušky. Přestala jsem nad vším přemýšlet, protože jsem musela myslet na správní, obchodní právo a pracovní právo (s pár hezkými aktivitami se super kamarády na odpočinek, abych se zas úplně nezbláznila). Nechodila jsem skoro vůbec mezi lidi – odpočinula jsem si, nemusela nikam spěchat a nic řešit. K dalším věcem, co tomu dost přispělo bylo vysazení antikoncepce (trošku osobní, ale co), konečně jsem k tomu zase přišla a i když to jsou jen dva týdny, cítím se psychicky daleko líp – taková … uklidněnější? A jako poslední věc, kterou jsem změnila bylo tak trochu jídlo.. ale to vám řeknu víc v našem #ZaHezkejZadek článku, který bych chtěla vydat v následujícím týdnu, ale nic nemůžu slíbit, budu se zas učit – pffuuuu. Přidala jsem daleko víc ”high carbs”, všude se sháním po dobrých zralých banánech a je mi prostě božsky :))


 

Já už se ale musím jít rychle namalovat, sbalit se a vyrazit na chatu ven :))).

Krásnou sobotu, užijte si počasí a nezapomeňte zítra na maminky. Povinně obejmout a nezapomeňte aspoň někde něco natrhat :)))
Domča


Jacket – Stradivarius (similar) / Top – Asos.com / Culottes – FCUK (here) / Hat – Aldo (similar) / Shoes – Aldo (here) / Bag – Tommy Hilfiger (here) / Watch – Komono (here) / Sunnies – Ray Ban (here)

kloboucik

P5051705

P5051655

P5051651

P5051650

P5051648

P5051641

P5051621

P5051607

P5051602

klobouk

 

P5051664

P5051673

P5051682

P5051685

P5051689

P5051707

P5051712

P5051727Photos by Brixi.

 • Time with beauty

  Ten průřez na zádech je boží! :O ♥

 • Veronika

  Domčo, nádherné fotky!:) Jen malá češtinářská: nabitá enrgií:) Krásný víkend:)

  • Dominika Poklu

   Děkuju! 🙂

 • Viki C.

  Aká si pekná. 🙂
  Victoria’s secrets

  • Dominika Poklu

   Děkuju 🙂

 • Terezie Najserova

  Páni Domi, tobě to neskutečně sluší! Ten průřez na zádech je boží! 🙂 Celý outfit se mi ale velmi líbí! Je dobře, že už ti je lépe. Ty máš vždy tak krásné fotky <3 Užij si chatu a hlavně krásné počasí 🙂 Terka
  :PS: Budu se těšit na další článek o jídle, ať už to bude kdykoliv, hlavně ať ti to učení rychle uběhne. Držím palce! 🙂

  • Dominika Poklu

   Terko, děkuju moc a zase děkuju! Máš nějaké prání ohledně jídla?

   Měj se krásně :))

   • Terezie Najserova

    Není za co Domi, jsem ráda, že tě mě komentáře těší! Byla bych ráda, kdyby jsi napsala nějaké tipy, co jíst třeba na cestách nebo někde, kde není moc možnost si jídlo tepelně upravovat ohledně tvé změny v jídlech, ale třeba tam i něco takového mít budeš. Měj se krásně :))

 • Diana

  vááu, tie nohavice sú super, dlho som im nevedela prísť na chuť, ale od dnes sa mi riadne páčia a reálne rozmýšľam, že si ich POTREBUJEM zaobstarať 🙂 už len nájsť tú správnu farbu !

  http://dianavazanova.blogspot.sk

  • Dominika Poklu

   No a jak jsou pohodlný! Určitě do nich jdi a je jedno v jaké barvě – je to must have a to jsem je minulý rok taky nesnášela 😀

 • Mia

  Naprosto dokonalej otufit. MI-LU-JU!