CAKES BY KITCHENANDTHECITY.CZ

Týjo, pamatuju si jako kdyby to bylo včera, kdy jsem s tetou nutila maminku do instagramu.. To bylo furt ”prosimtě, nikdo nebude zvědavej na moje recepty” ”ale dyť vaříš božsky” ”to říkáte jenom vy” teta: ”ty vole prosimtě Petro, všichni z tvýho jídla byli vždycky odvařený” ”to říkáte protože jste to vy” a tak dále.. O skoro tři roky na to, je její blog o rok starší než ten můj a má instagram plný nádherných jídel, denně jí chodí nabídky na spolupráci a strašně strašně moc jí to baví!

A mně baví, jak blaženě odepisuje na každej komentář, který jí přijde… <3

Mimochodem – její nechtěnost v blogování jí dostala do momentu, kdy teď neustále pro někoho peče dorty.. 🙂 Pojďte se kouknout sami :))

dort

P4010828

IMG_5504

P2270536

dortisek

P2270529

Mějte se nádherně a kdybyste chtěli dort, nebojte se nám napsat :)))

Domi

 • Terezie Najserova

  Domi, tvojí mamku sleduji od té doby, co jsem díky tobě narazila na jeden hoooodně starý článek s mamkou, jak jste něco společně vařily a od té doby ji pravidelně sleduji na instagramu a čtu si její recepty na jejím blogu! 🙂 Tvoje mamka má úžasný talent, který hodně lidem chybí, nebo se ho bojí ukázat ostatním, takže je jedině dobře, že jsi ji s tetou přemluvila ať to zkusí! To byl nejlepší nápad! EVER! 🙂 Obě vás velmi obdivuji v tom, co pro nás, čtenáře děláte 🙂 Pokračujte v tom, co vás baví, naplňuje radostí, dobrým pocitem a inspirací pro nás! Snad tvá mamka ví, jak hodně jí obdivuji 🙂 Jde si za svým, stejně jako ty a baví vás to, žijete si svůj sen! Přeji ti krásný den Domi 🙂 Terka
  :PS: Určitě si někdy od vás nějaký dort objednám! Vypadají božsky <3

  • Dominika Poklu

   Tak tenhle komentář <3. Děkujeme mockrát, mamce jsem článek dala přečíst a ta se tak usmívala. Děkujeme děkujeme děkujeme!

   • Terezie Najserova

    Jsem ráda Domi, že to mamku i tebe potěšilo 🙂 Takoví lidi, jako jste vy dvě si zpětnou vazbu rozhodně zaslouží! 🙂

 • Urobila si dobre… jej blog mám veľmi rada.

  http://www.danielainthelibrary.com

 • Andrea Mokrejšová

  tvoje mamka je úžasná kuchařka, miluju její blog ♥
  Andrea Mokrejšová

  • Dominika Poklu

   Děkuju, vyřídím! 🙂

 • Veru K.

  No jo, jde vidět, po kom jsi tak šikovná! Tvoje mamka dělá uplně úžasné dorty! Vždycky se kochám jen jejich vzhledem, ale dovedu si představit, že chutnají stejně dobře! :))

 • Šárka Morozová

  ach ach.. nádherný dorty. 🙂 dělá mamka i vegan dorty? 🙂

  • Dominika Poklu

   Nene bohužel.. Ale ”pekla” mi pár raw dortů 🙂

 • Viki C.

  Tvoja mamka je génius. 🙂
  Victoria’s secrets