OUTFIT / FASHION WEEK

Ahoj!

Akorát sedím ve vlaku z Tater do Prahy, projíždím si fotky a uvědomuju si, co všechno jsem stihla minulý týden. Možná spíš nestihla? Chodila jsem poctivě do školy. Zařídila jsem si vše, co jsem potřebovala (a nepotřebovala), věnovala jsem se nejlepší kamarádce, příteli i rodině. Dodělali jsme pokojíček, postavili skříně a rovnou jsem si vyházela půlku oblečení (měli byste zájem, abych věci opět nafotila na facebook?). Tak nějak jsem si poklidila. Nafotila vše potřebné. Stihla jsem být na mamku (a trošku i sebe) pyšná, že jsme v OK Magazinu – mamí, miluju tě a jseš nejlepší! Viděla jsem příjemný životopisný film o Karlu Lagerfeldovi a na svaly jsem samozřejmě taky nezapomněla :).

V druhé půlce jsem zažila Fashion Week. Kam jsem zvolila tento outfit. Bomberku jsem chtěla už asi rok a půl a když jsem si vyhlídla tuto v Zaře a následně ji dostala jako dárek, nemohla jsem ji doma nechat ležet. Slip ony mám ze zimních slev, top mám za 149Kč ze Zara slev (kdo by to byl řekl) a jediné, co jsem si na tuto příležitost musela pořídit byly kalhoty. Zrovna tyto bych u sebe vůbec nečekala – ale úplně jsem se do nich zamilovala a v létě nebudu nosit nic jiného! Takže tipy, kde maj super culottes? 🙂

Co vy na outfit? Líbí/nelíbí? Cítili byste se v něm dobře?

 


Culottes – French Connection (HERE) / Komono watch and Sunnies (jsou ve slevě!) – (HERE and HERE)  / Bomber jacket, Top – Zara (SIMILAR) / Slip OnsMango / Bag – Paul Costelloe (SIMILAR)

IMG_8975 IMG_8976 IMG_8963 copy IMG_8968 IMG_8970 IMG_8939 IMG_8930 IMG_8937 IMG_8917 copy IMG_8929 IMG_8902 IMG_8904

-děkuji Elišce za fotky-

 • Aj páči, aj nepáči… nie som veľmi s tými nohavicami stotožnená… (: inak super

  Daniela

  • Dominika Poklu

   Já když tento trend přišel, také ne, ale klasicky jsem se nechala unést a jsou tak strašně příjemný, že věřim, že jednou si vemeš ”ty pravý” na sebe a zamiluješ se stejně :)!

 • Johanka Tulingerova

  Ty kalhoty jsou super! A strašně moc ti to sluší 🙂 Já minulý týden neměla právě skoro vůbec produktivní, vždycky se mi věci pak nashromáždí na jeden den a člověk neví, kam dřív skočit, což je třeba můj případ dnešního dne 😀

  • Dominika Poklu

   Děkuju, to znám ale taky! To mám úplně normálně, tohle byla nějaká vyjímka :D))))

 • Karolína Hodulová

  Zezadu v nich vypadáš vtipně a hrozně malinká 😀 Jinak bunda je super 🙂

  • Dominika Poklu

   Kájo 😀 Hah – no, já ani nejsem moc velká, takže ono to ”nevypadá”.

 • Míša

  Domi, napíšeš nějaký článek o jídle z Marks & Spencer, pokud si tedy nějaké potraviny kupuješ ?. 🙂
  Jinak krásné Velikonoce!