LET IT GO // TRIP

Jestli bude nějaký den, na který budu neustále a furt vzpomínat, bude to ten dnešní. Hned vám řeknu proč :)!

V poslední době jsem byla dost ze všeho znechucená, otrávená a nic mě nebavilo. Dokonce i cvičení mě spíše otravovalo než naplňovalo – proto naše challenge dopadne dost pravděpodobně špatně 😀. O důvod víc, proč jsem se na výlet do Tater těšila.. Změním prostředí, lidi kolem sebe, možná vypnu a odpočinu si. To se přesně dnes stalo. Už od neděle jsme věděly, co nás čeká, ale byla jsem dost skeptická k tomu, že bych si doopravdy mohla odpočinout. Pfuuuuuuu. Klasika, moc profi spa-beauty dnů jsem nezažila, možná proto jsem tomu nevěřila.. Já + stres jsme teď docela kámoši a přece nejde na vše zapomenout během ‘nějaké” SPA beauty procedury.


Ok. Jde to. Vyzkoušela jsem to za vás po dopolední lyžovačce.


photos from Kempinski hotel, High Tatras

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_5982

IMG_5976

IMG_6086

IMG_6033

IMG_6006

IMG_6111

IMG_6095

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Prošly jsme si s holkama několika hotelovými procedurami.. Ale dvě mě zaujaly nejvíce.. První byla aroma terapie – zaškrtaly jsme si každá dotazník věcí, které nás momentálně trápí (nespavost, stes, zažívací potíže, bolesti hlavy atd atd atd..). Poté nám dali očuchat tři různé vůně a ta, která nám voněla nejvíce, nám věnovali. Prý to, co jsme zaškrtaly, říkal náš mozek. Ale čichové buňky v nose poznají daleko lépe, co tělo vyžaduje. U mě to byla levandule s mátou.

Dále nás poslali do sprchy, umyly jsme se a na konci namazaly daný olej na hrudník. V prvních pěti minutách se mi snad ještě přitížilo a rozbolela mě hlava. Asi jsem se dost zaměřovala na to, jak se cítím a nedokázala jsem ”vypnout”. S holkama jsme se ale zakecaly na zajímavé téma a já zapomněla na to, jak se cítím..A pak to přišlo..


Následoval saunový rituál se saunovým masterem – nikdy jsem nic takového nezažila. Neustále přikládal do kamen, mával s ručníky a proudil tak horkým vzduchem, že nám bylo p-ř-í-š-e-r-n-ě. Ale pocit poté? K nezaplacení! Ani nebylo od věci, že jsme se všechny před sebou svlékly – hah! Do-na-ha. Tomu říkám team building! Nejdříve jsem si myslela, jak se nedokážu odhalit, ale holky se svlékly všechny a mně najednou bylo trapně, že jako jediná tam sedím zahalená od hlavy k patě v prostěradlu. Hlavně ať mi žádný kus těla nevykukuje, že? 😀 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_9610

IMG_9606

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Já nedokážu vůbec slovy popsat, jak skvělý zážitek to byl..

Divili byste se, ale po celém odpoledni hýčkání, olejíčkování a saunění jsem doopravdy na vše zapomněla, vypnula a po dlouhé době jsem měla chuť zahodit mobil.. Všem jednou za čas doporučuji!

Kempinski, děkuji!

U čeho si odpočinete nejvíce vy? Beru každý tip, takové dobití baterek začnu praktikovat jednou za týden :D.

Vaše Domi

 • TheElissee

  Dlouhý, ale úplně super post, fotky i čtení! Je super, že si zase načerpala energii, v tvých článcích ta energie je vždycky boží!:)*

  • Dominika Poklu

   Děkuju, děkuju a děkuju 🙂

 • Skvelé fotky… ja väčšinou načerpávam energiu pri knihe, horúcom kúpeli alebo voľnom popoludní (:
  Daniela

  • Dominika Poklu

   Tak přeně takhle si neodpočinu :D. Moc nečtu a ani se nekoupu 😀 🙂

 • Monika

  Wow, to musel být krásný pobyt. Miluju Vysoké Tatry a miluju sauny a saunové rituály. Vždycky když jsem v Tatrách, tak chodím kolem tohohle hotelu na procházku a tajně sním, že se tam jednou podívám 🙂

  • Dominika Poklu

   Moni, rohzhodně to stojí za to.. I kdyby jen na jednu noc s přítelem na výročí :)))).

 • Lenka Nesvadbova

  Super Domi 🙂 Já akorát napsala článek, co dělat, když je mi na nic. Asi nás ten příchod jara nějak stresuje 😀 Je dobře, že jsi vypnula, ono je to třeba. Tělo to nevydrží a pak prostě vypne za tebe. (Vyzkoušeno, ze stresu jsem dostala takovou migrénu, že jsem jen ulehla a usnula jak špalek 😉 )

  Sweet Life with Lena

  • Dominika Poklu

   Taky nechápu, jak můžu mít takovou náladu, když začíná svítit sluníčko, být teplo a tak… Pak se určo na článek ráda podivím :).

   Dávej na sebe pozor,
   Domi

 • Smile is Natýsek

  užasný článek Domi mám tě strašně ráda si úžasná 😀

  • Dominika Poklu

   Naty, děkuju moc 🙂

 • Viki C.

  Okej, už viem kde trávim budúci rok zimnú dovolenku. 🙂
  Victoria’s secrets

  • Dominika Poklu

   Viki, tam stopro musíš… Ale varuju, nebude se ti chtít pryč 🙂

 • Deyna

  Domíí úžasné fotky a článek! Jde poznat, že jste si to všechny dokonale užily. ♡ Nejsi jediná, co se týče znechucení a špatné nálady. Poslední dobou jsem skoro pořád ve stresu, nic mě nebaví a jediné, co mi vždy pomůže je knížka, u které dokážu úplně vypnout. 🙂 Nahoď úsměv, měj se úžasně a hlavně dělej to, co tě baví a naplňuje! S pozdravem Deyna ✿

  • Dominika Poklu

   Děkuju moc! 🙂 Já mám pocit, že to bude jarní depka? Já se usmívám fuurt přece, to jinak nejde :)))))))

   Děkuju ještě jednou 🙂

 • Romana Kovtun

  Je to zvláštní, ale já si odpočinu v práci. Mám brigádu v trochu jiné restauraci, než je nám všem známo a to, že již znám svůj úkol a mám zde své pracovní místo mi jaksi vyčistí mozek. Nemyslím totiž na nic jiného než jen na to, že musím nosit pití, zvládat stres, který nastane za největšího ruchu a samozřejmě se nesmím zapomenout bavit s přáteli. Díky bohu za to, že tam jsou :))
  Každopádně si tam vždy nějak odpočinu a ”vyřádím se.” Návrat domu je vždy těžší, ale těší mě počet hodin v píchačce a představa co hezkého si koupím 😀 🙂 Samozřejmě jsou i lepší verze k odpočinku a už se těším, až je vyzkouším. 🙂 😀

  • Dominika Poklu

   Týjo, Romčo… Tak přesně takovou reakci jsem nečekala! Ale zas když se nad tim zamyslim, úplně ti rozumim. To pak ale musíš být unavená fyzicky než psychicky ne?

   Tak přeji další krásný dny plné práce 😀 🙂

   • Romana Kovtun

    Fyzicky unavená občas jsem, ale vždy se to snažím nějak dohnat. Přinejhorším i vím, že mi prostě i nic jiného nezbývá 🙂